Vasario 29 d. Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje vyko 21-asis festivalis „Giesmių giesmelė – 2020“, „Giedokite Viešpačiui, nes jis geras, per amžius tveria jo ištikima meilė“. Festivalio metu giedojo ir meldėsi giesmininkai iš visos Lietuvos, skambėjo trylika nuoširdžiai atliekamų mokinių giesmių.

Festivalyje dalyvavo ir mūsų mokyklos giesmininkai – 5-9 klasių mergaičių ansamblis.

Šis respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis, organizuojamas jau dvidešimtą pirmą kartą. Jis sukviečia ne tik šimtus giesmininkų iš įvairių Lietuvos miestų, puoselėja krikščioniško giedojimo tradicijas, motyvuoja mokinius, plečia jų muzikinį akiratį, atskleidžia sakralinės muzikos grožį, bet ir sutelkia bendrystei, muzikai ir maldai.

Muzikos mokytoja Irma Menčinskienė.