Mūsų mokyklos 5 klasės mokiniai – Aušrinė ir Rokas mielai prisijungė prie respublikinio projekto „Mano superherojus“. Projektą organizavo Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro logopedė Silvija Jankuvienė, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos logopedė Skaidrė Lukošaitienė bei Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos specialioji logopedė Eglė Kaminskienė. Šio projekto tikslas – ugdyti mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių kūrybiškumo bei komunikavimo kompetencijas. Su mokyklos soc. pedagogės pagalba mokiniai pavaizdavo savo mylimiausius superherojus ir apibūdino jų gerąsias galias. Mokiniai, atliekant kūrybines užduotis ne tik gerai praleido laiką, bet ir lavino kūrybiškumą, turtino žodyną bei ugdė gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.