Valentino diena 2018

Artėjant vasario 14 d. – Šv. Valentino dienai, įvairių klasių moksleivės, padedant mokyklos soc. pedagogei karpė širdeles, rinko bei rašė žodžius apie gražius jausmus, meilę. Šios širdelės papuošė kiekvieną mokyklos kabinetą. Taip pat šia proga mokyklos fojė buvo įrengta ,,Emocija + „ pašto dėžutė, į kurią mokiniai dėjo sveikinimus Valentino dienos proga, dalinosi savo jausmais, mintimis ar idėjomis. Moksleivės paruošė plakatą, kuriame mokyklos bendruomenės nariai galėjo išreikšti savo jausmus, atskleisti, kokia yra jų vidinė būsena mokykloje. Rezultatai džiugino, nes mokykloje vyrauja daugiau teigiamų emocijų, nei neigiamų. Vadinasi, mokyklos mikroklimatas yra pakankamai palankus ir draugiškas.
Moksleiviai nepamiršta skleisti pozityvią žinutę ir toliau, dalindami gerumo viruso korteles iš rankų į rankas, primindami, kad kiekvienas bendruomenės narys yra svarbus.