Vincui Žemaičiui – 121

Lapkričio 21-ąją Žaliosios Vinco Žemaičio mokykla minėjo 121-uosius mūsų kraštiečio, visuomenės veikėjo, miškininko bei etnologo Vinco Žemaičio gimimo metus. Šios gražios sukakties proga mokykloje buvo vykdoma įvairi nepamokinė veikla: šaškių turnyras, dailyraščio konkursas, piešinių paroda. 5-8 klasių skaitovai parengė literatūrinę kompoziciją, kurios metu skaitė H. Radausko, B. Brazdžionio, Just. Marcinkevičiaus eiles bei paties V. Žemaičio dienoraščio fragmentus. Buvo prisimintos akimirkos ir iš ankstesnių mokyklinių renginių bei minėjimų, skirtų V. Žemaičiui. Mokykloje svečiavosi R. Naujokaitienė, D. Akucevičienė bei Klausučių seniūnė G. Skystimienė, kurios įteiktos dovanos džiugino ne tik įvykusių konkursų laimėtojus, bet ir visus mokyklos mokinius.