Vasario 3 d. mokyklos soc.pedagogė su Klausučių skyriaus mokiniais kalbėjosi apie dienos režimą, kuris turi didelę įtaką mokinio psichologinės ir fizinės sveikatos stiprinimui bei valios ugdymui. Su mokiniais aptarti pagrindiniai mokinio dienos režimo elementai – tai mokymasis mokykloje ir namuose, užklasinė ir darbinė veikla, aktyvus poilsis kuo ilgiau būnant gryname ore, reguliari ir visavertė mityba, fiziologiškai visavertis miegas. Pokalbio metu paaiškėjo, jog daug mokinių mėgsta ilsėtis žiūrėdami televiziją, būdami prie kompiuterio ar naudojantis telefonu ir galvoja, kad taip pakankamai gerai pailsės. Tačiau yra žinoma, kad tokiu būdu „ilsintis“ padidėja krūvis centrinei nervų sistemai, regos ir klausos organams. Dėl to vaikams būtina riboti televizijos laidų žiūrėjimo bei laiko praleidžiamo prie kompiuterio ar telefono, trukmę.

Miegas – reikalingiausias ir geriausias pasyvus poilsis, apsaugantis nervines ląsteles nuo pervargimo ir išsekimo. Tik gerai išsimiegojęs vaikas yra budrus, žvalus, darbingas. Tačiau mūsų mokyklos 3 ir 4 klasių mokiniai miega šiek tiek trumpiau, nei rekomenduojama jų amžiui. Todėl mokiniai su soc.pedagogės pagalba susidėliojo savo dienos planą, kuris leis turimą laiką paskirstyti racionaliai, nejaučiant įtampos ir nuovargio dienos bėgyje.