Sveikata – vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo kokybės rodiklių. Ji – didžiausia vertybė, kasdienio gyvenimo šaltinis. Pasaulio sveikatos organizacijos teigimu didžiausią poveikį mūsų sveikatai daro paties asmens elgsena ir gyvensena, t. y. kasdienio gyvenimo būdo įpročiai, padedantys palaikyti, tausoti ir stiprinti sveikatą. Tuo tikslu mokyklos soc.pedagogė su 1-4 klasių mokiniais kalbėjosi apie socialinę sveikatą – kaip palaikyti draugiškus santykius su kitais, kaip konfliktinėse situacijose rasti taikų sprendimą, nes vieno žmogaus poelgiai gali paveikti kitų poelgius ar žodžius. Su mažiausiais mokyklos mokiniais žiūrėjo mokomąjį filmuką, kurio pagalba mokėsi atpažinti savo ir kito emocines reakcijas įvairiose bendravimo situacijose. Pamokos pabaigoje žaidė žaidimą „Ar gerai pažįsti savo draugą?“.