Lietuva, šalele mano

Vasariškai šiltą gegužės 9-osios rytą išvykome į Virbalio pagrindinę mokyklą. Čia vyko jau VIII rajoninė muzikos olimpiada „Lietuva, šalele mano“, kurioje be mūsų rajono komandų, sulaukta ir svečių iš Marijampolės Šv. Cecilijos gimnazijos. Mūsų mokyklos komandą sudarė: Viktorija Klimaitė (7 kl.), Neringa Dėdinaitė (6 kl.), Kamilė Matulaitytė (5 kl.) bei Deimantė Butkutė (7 kl.).
Olimpiados metu mergaičių laukė įvairios muzikos žinių patikrinimo užduotys, animacinio filmuko įgarsinimas bei iš anksto paruošto namų darbo pristatymas. Pastarajam mokinės atliko lietuvių liaudies dainą „Tu, Lietuva, tu mana“, kuriai pritarė ukulėle bei įvairiais ritminiais instrumentais.
Po visų užduočių mokiniai buvo pakviesti į aktų salę, kurioje koncertą visiems dalyviams bei mokytojams dovanojo Pilviškių „Santakos“ gimnazijos grupė „Sound Storm“.
Galiausiai, komisijai suskaičiavus balus, paaiškėjo, jog mergaičių įdėtas darbas bei pastangos nenuėjo veltui. I vieta šį kartą atiteko mūsų mokyklos komandai ! Sveikiname  🙂