Sausio 20 d. Klausučių skyriuje įvyko socialinių įgūdžių lavinimo projektas “Mokausi pats”. PUG auklėtiniai ir 2/4 klasės mokiniai keliavo po užduočių “kambarius”. Pirmasis – skalbykla. Čia vaikai turėjo atpažinti skirtingas dėmes, o po to jas teisingai pašalinti: nuskalbiant, mirkant ar įmuiluojant ūkišku muilu. Kiekvienas atsakingai atliko savo užduotį, džiaugėsi pamatę švarias audinio skiauteles. Antrasis – lyginimo. Iš karto išsiaiškinome sąvoką “laidynė”, susipažinome su ja pačia ir atlikome du bandymus: kaip nuvalyti pridegusį laidynės padą ir prie kokios temperatūros gali lyginat sudegti audinys (bandymui buvo pasirinkta skarelė). Trečiasis – avalynės priežiūros kambarys. Čia vyko praktinis užsiėmimas, kaip teisingai nublizginti batus. Galėjo išbandyti įvairias batų priežiūrai skirtas priemones ant nenešiojamų batelių, sportbačių. Mokiniai mokėjo dalintis, išlaukti savo eilės, taupiai naudoti priemones, susitvarkyti darbo vietą. Visiems, ir mažiems, ir dideliems buvo įdomu keliauti ir įveikti gyvenimiškas užduotis.

4 klasės mokinė Gabija