Lytinis brendimas

Lytinis brendimas – sudėtingas ir labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo periodas. Visame pasaulyje vis dar išliekanti viena aktualiausių paauglių sveikatos problemų yra ankstyvi, nesaugūs paauglių lytiniai santykiai ir jų pasekmės – neplanuoti nėštumai, lytiškai plintančios ligos. Š.m. lapkričio 27 d. mūsų mokykloje 8, 10 klasių mokiniams vyko paskaita ,,Lytinis brendimas“. Gydytoja A.Tumienė moksleiviams priminė šeimos planavimo būdus, siekiant išvengti aštrios ir skaudžios jaunimo problemos kaip paauglių nėštumas. Lektorė skatino visus susimąstyti: kas geriau ar laisvi lytiniai santykiai, ar jų susilaikymas. Moksleiviams primintos ir lytiškai plintančios ligos, kurioms įtakos turi ankstyvas lytinis gyvenimas ir didelis lytinių partnerių skaičius.