Atskleisk save

Gegužės 25 d. specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai buvo pakviesti į Vilkaviškio r. „Ąžuolo“ progimnazijoje vyksiančią kūrybinių darbų parodą „Atskleisk save“. 1-4 klasių mokinių darbeliai buvo atlikti koliažo technika. 1 klasės mokinys Vakaris Skaisgirys atliko darbelį „Verbos“, taip pat 1 klasės mokinys Rokas Kardauskas – „Obelis žydi“ bei 3 klasės moksleivė Fausta Dėdinaitė atliko darbelį „Ruduo“. 7 klasės mergaitės – Ugnė Lukoševičiūtė bei Deimantė Butkutė nutapė paveikslą ant drobės „ Mėlynakės alyvos“, o 6 klasės berniukai – Juozas Grupkaitis bei Marius Strakalaitis nutapė paveikslą „Atbėgo vasara“. Mokiniams buvo labai smagu tapyti, patyrė daug teigiamų emocijų, įgijo meninės patirties bei pasitikėjimo savimi. Renginio metu mokiniai su mokytojų pagalba atliko įvairias kūrybines užduotis. Tuo tarpu mokytojos – Lidija Černiauskienė bei soc. pedagogė Aušra Valančienė klausėsi V.Armanavičienės paskaitos „Specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių kūrybiškumo ugdymas“. Antroje renginio dalyje mokiniai atsakinėjo į klausimus ir su plaktuku turėjo sudaužyti didelį ir stiprų šokoladinį kiaušinį. Taip pat visiems buvo galimybė pasmaližiauti įvairių skonių ledais.