Man rūpi

Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinės mokyklos moksleiviai drauge su mokyklos soc. pedagoge Aušra Valančiene gruodžio 1 d. lankėsi Jurbarko r. esančioje Panemunės pilyje, kur vyko iniciatyvos ,,Man rūpi“ baigiamasis renginys. Mokyklos soc. pedagogė su mokiniais pristatė įgyvendintą iniciatyvą ,,Gerumo niekada nebus per daug“, kurią vykdė š. m. gegužės 17-ąją – Šeimos dieną , drauge su rusų kalbos mokytoja K. Sabaliauskiene. Į gerų darbų sąrašą tada buvo įtraukti visi mokyklos bendruomenės nariai. Esminis šios iniciatyvos tikslas buvo aplankyti Gudkaimio senelių globos namus. Mokiniai, padedami technologijų ir rusų kalbos mokytojų, kepė pyragą ir šokoladinius keksiukus, kuriais vaišino šių globos namų gyventojus. Labiausiai senelius džiugino šilti ir nuoširdūs žodžiai, abejingų nepaliko mokinių atliekama daina ,,Kai tu šalia“. Pakilią nuotaiką ir šypseną dovanojo seneliams įteikti pavasariniai žiedai. Išvykome kupini gerų emocijų ir apdovanoti pačių senelių pagamintomis dovanėlėmis. Neabejojame, jog ir ateityje dalinsimės tarpusavio gerumu ir nuoširdžiu rūpesčiu.

Mokyklos soc. pedagogė Aušra Valančienė.