Giesmių Giesmelė 2018

Gražų saulėtą balandžio 7 –osios rytą šimtai vaikų su mokytojais ir tėveliais susirinko į Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčią šlovinti Viešpatį giesmėmis šv. Mišių aukoje. Čia visi meldėsi už visos Lietuvos vaikus ir jaunimą, o balsus ir širdis giesmėje jungė vaikų chorai iš įvairių Lietuvos vietų: Prienų, Kauno, Kaišiadorių, Elektrėnų, Jonavos, Neringos bei Vilkaviškio rajonų.
Mokytojai, vadovai, tėveliai, seneliai, svečiai, kunigai ne tik džiaugėsi angeliškais vaikų balsais, bet ir stebėjosi gausiu vaikų skaičiumi bažnyčioje.
Šis respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis sukviečia ne tik šimtus giesmininkų, bet ir puoselėja krikščioniško giedojimo tradicijas, leidžia pasidalyti patirtimi su kolegomis iš kitų miestų, susipažinti su kitais Lietuvos kolektyvais, motyvuoja mokinius, plečia jų muzikinį akiratį, atskleidžia sakralinės muzikos grožį, o svarbiausia – pagarbina Viešpatį.
Kunigo palaiminti, apdovanoti padėkos raštais bei džiugomis širdimis keliavome namo. Nekantriai lauksime kitais metais vyksiančio jubiliejinio, jau 20-ojo Giesmių giesmelės festivalio.