Diena: 2018-09-18

Laimingi JŪS – laimingi MES

Laimingi JŪS – laimingi MES 2018

Vaikų vasaros poilsio užimtumo programa „Laimingi JŪS – laimingi MES“ yra tęstinė, organizuota bendro pobūdžio užimtumo veikla. Šiais metais suorganizuotos pažintinės ekskursijos į Marijampolės Poezijos parką, Marijampolės multicentrą, Kauno botanikos sodą, batutų parką „Jums Space“ , Trakų pilį. Susipažinta su knygyno „Pegasas“ veikla ir knygyno darbuotojo darbu. Vykdytos kūrybinės dirbtuvės „Miško gyventojai iš modelino“, „Prakalbinkim akmenukus“. Organizuotos socialinių emocinių įgūdžių ugdymo veiklos: „Kuriame draugišką ir nuoširdų bendravimą“, “Žaidimų terapija“, „Dėlioju dėlionę“, vykdyta viktorina „Ką žinai apie sveiką mitybą?“, „Sveiko deserto gaminimas ir estetiškas meninis pateikimas“, taip pat sportiniai užsiėmimai Klausučių parke, edukaciniai užsiėmimai – „Virtuali kelionė po žymiusLietuvos ir Europos statinius“. Šių veiklų metu buvo skatinami vaikų pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikiai.

„Sveikatiada“ mūsų mokykloje

Sveikatiada 2018

Mūsų mokyklos moksleiviai drauge su mokyklos soc. pedagoge Aušra Valančiene aktyviai dalyvauja tęstiniame projekte „Sveikatiada“. „Sveikatiada“ – tai sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo ugdymo programa. Mokiniai noriai dalyvavo įvairiose sveikatiados siūlomose veiklose: kūrė sveikatiados stendą, dalyvavo piešinių konkurse „Metų laikai pietų lėkštėje“, priėmė „Vaisių ir daržovių iššūkį“, vykdė veiklą „Sveikiausio užkandžio rinkimai“.
Soc. pedagogė Aušra Valančienė dalyvavo sveikatiados siūlomame sveikatinimo idėjų konkurse. Parašytas projektas „Sveikos mitybos pagrindas – šviežių vaisių ir daržovių kokteiliai“ jau antrą kartą pateko tarp dešimties geriausių Lietuvos mokyklų. Laimėtu prizu – greitaeige sulčiaspaude – džiaugiasi visa mokyklos bendruomenė. Naująją sulčiaspaudę moksleiviai jau išmėgino vaikų vasaros poilsio stovyklos metu.
Tikimės, jog ir ateinančiais mokslo metais visi drauge galėsime save realizuoti sveikatiados veiklose.